Kırmız Başlıklı Kız Kaçış

Kırmızı başlkılı kız şarkılar söyleyerek büyükannesinin evine girer ve birde ne görsün kurt onun kılığına girmiş vaziyette onu beklemekte. Kaçmaya başlayan kızımızı siz kontrol edecek, peşinizdeki Kurt sopasını kaldırıp size vurmaya çalışırken zıplayarak darbelerden kaçmalısınız. Ayrıca yol üzerinde bulunan kayalara çarpmanız halinde peşinizde kurt sizi yakalayacak ve afiyetle yiyecektir. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken zıplamak, onuda Space tuşu ile sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

BENZER OYUNLAR

Vıcık Vıcık Vıcık vıcık oyunu kadar tuhaf bir oyun oynamadığınıza eminiz. Bakalım sizin düşünceleriniz neler
Vıcık Vıcık
Şebekeye Baskın Organize suç şebekesine baskın düzenleyeceğiniz oyunumuzda,şebeke üyelerinin hepsini öldürmelisiniz.Baskın düzenlediğiniz bölgedeki bütün örgüt üyeleri öldüğü zaman,bir sonraki bölgelerine doğru geçiş yapacaksınız.Size verilen ağır silahları ve mühimmatı iyi bir şekilde kullanarak şebekenin kökünü kazımak hiçte zor olmayacak.Mouse ile nişan alarak ateş etme işlemini sağlayabilir,Space tuşu ile siper alabilir ve 1,2,3 tuşları ile silah değişikliği yapabilirsiniz.İyi eğlenceler..
Şebekeye Baskın
İki Kafalı Dev 3D İki kafalı dev insanların yaşadığı kasabayı basarak herkezi yok etmeye çalışıyor. Oyunda bu devin hareketlerini sağlayacak ve yolunuza çıkan bütün insanlara, yumruk,tekme ve sopa darbeleri vurarak yok etmeye çalışacaksınız. Nekadar çok başarılı vuruş yaparsanız puanınızda okadar yükselecektir. Yol üzerinden büyük kütükleri elinize alarak daha geniş alana darbe vurabileceksiniz. Ayrıca insanların yerleşim yerlerinide parçalayarak puanınızı katlayabilirsiniz. Acımasız devin kontrollerini mouse ile sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
İki Kafalı Dev 3D
3D Aksiyon Yarış Müthiş keyifle oynayacağınız harika bir yarış oyunu. Koca göbekli karakterimiz kendisiyle yarışacak ve parkuru ilk olarak bitirmeye çalışacak. Bunun için parkurdaki alanları kendi lehine kullanmalı. Dik yollarda kayarak gittiğinizde hızınız çok daha artacak ve avantaj elde edebileceksiniz. Yarışa başlarken kolay, orta ve zor seçenekleride bulunuyor. Kendinize nekadar güveniyorsanız okadar zorda oynayarak, oyunumuzu daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. Oyun açıldığında ENTER tuşu ile bölümlere giriş yapabilirsiniz. Yön tuşları ile ise hareket edebilir, koşabilir ve eğilerek kayabilirsiniz. İyi eğlenceler..Oyunun açılması için bigisayarınızdaUnity Web Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
3D Aksiyon Yarış
Potaya Koş 3D Basketbol oyunlarının alışılmışından farklı hazırlanan 3 boyutlu oyunumuzda, robotların alarak ileri doğru taşıdığı potaya ulaşmaya çalışmalısınız. Bunun için yol üzerinde bulunan engellere çarpmamalısınız. Toplam 3 kez hatta yapma hakkınız bulunmaktadır. Engellerin üzerinden zıplayarak ilerlemeli ve yol üstündeki altınları ve puan getirecek nesneleri toplamalısınız. Robotlar aniden karşınıza çıkarak size nesneler atabilir. Bu nesnelere çarpmamak için ani kaçışlar yapmalısınız. Oyunda karakterinizi hareket ettirmek ve zıplamasını sağlamak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Space tuşu ile daha yüksek engellerin üzerinden atlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaUnity Web Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
Potaya Koş 3D
Finn ve Jake Finn ve Jake, pembe domuzcuklar tarafından işgal edilen dağı kurtarmak için yetkilendirildiler. Sayıları oldukça fazla ve güçleride bir okadar yüksek olan bu domuzcukları yok etmek için sadece iki kahramanımız var. Yapmanız gereken bölümdeki bütün domuzları yok ederek, ışınlanma alanına gitmek ve sonraki bölümlere ışınlanmak olacaktır. Oyun içerisinde Finn ve Jake arasında değişiklik yapabilir ve istediğinizi yönlendirebilirsiniz. İki karakterimizinde kendine özgü özel güçleri bulunmakta. Bulunduğunuz yere göre hangisi avantaj sağlayacaksa o karakteri seçmenizde fayda olacaktır. Yön tuşları ile karakterlerimizi hareket ettirebilir, Space tuşu saldırı gerçekleştirebilir ve Z tuşu ile karakterler arası geçiş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaUnity Web Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
Finn ve Jake