Kırmız Başlıklı Kız Kaçış

Kırmızı başlkılı kız şarkılar söyleyerek büyükannesinin evine girer ve birde ne görsün kurt onun kılığına girmiş vaziyette onu beklemekte. Kaçmaya başlayan kızımızı siz kontrol edecek, peşinizdeki Kurt sopasını kaldırıp size vurmaya çalışırken zıplayarak darbelerden kaçmalısınız. Ayrıca yol üzerinde bulunan kayalara çarpmanız halinde peşinizde kurt sizi yakalayacak ve afiyetle yiyecektir. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken zıplamak, onuda Space tuşu ile sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

BENZER OYUNLAR

Yetenekli Futbolcu Futbol menejeri tarafından yetiştirilen ve büyük bir yıldız olma yönünde ilerleyen futbolcumuzun frikik atışlarını sağlayacağınız oyunda, birçok ince ayarlar yaparak topu gole çevirmeniz gerekiyor. Ekranın altında bulunan dört tane ayar göstergesi bulunuyor. Bu göstergeleri mouse yardımı ile ayarlamalı ve topun gideceği yönü iyi hesap etmelisiniz. Tirübünler attığınız gol sonrası çılgına dönerek bunu kutlayacak, kaçırdığınızda ise şaşkınlık ve hayal kırıklığı içerisinde olacaklar.Bütün atışları gole çevirip bu konudaki idda'nızı ortaya koyabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Yetenekli Futbolcu
Moto Cross Motor oyunları kategorisinde yepyeni bir Akrobasi Denge oyunu sizlerle. Motorun direksiyonuna geçerek rampalarla dolu bölümlerde dengeli bir şekilde ilerlemeli, ramparlardan zıplarken taklalar atarak görsel şovlara imza atmalısınız. Başarılı bir şekilde bitiş çizgisine ulaştığınızda, daha eğlenceli bölümler sizlerle olacak.Yön tuşları ile oyunu oynamanız mümkün..İyi eğlenceler..
Moto Cross
Tank Savaşı Benzerlerine sıkça rastlanan tank savaşları oyunlarına bir yenisini ekliyoruz. Oyunda tankınızı kontrol ederek korumanız gereken alanı savunmalısınız. Bölümlerden oluşan oyunda, bulunduğunuz bölümdeki alanı korumayı başararak bütün düşman kuvvetlerini yok ederseniz, sonraki bölüme geçebilirsiniz. Tankınız ile yol üzerlerinde bulunan farklı silah çeşitlerini alarak büyük hasar verebilir veya nokta atışları yaparak düşmanı daha kolay yok edebilirsiniz. Hiçbir düşman kuvveti kalmadığında oyun tamamlanmış olacaktır. Yön tuşları ile Tank'ı hareket ettirebilir ve Space tuşu ile silahları ateşleyebilirsiniz. İyi eğlenceler..
Tank Savaşı
Tenis Yıldızı Tenis seven veya sevmeyen herkez için, keyif alarak oynayabileceğiniz bir spor oyunu sizlerle. Bu oyun ile az olan tenis kural biginizi geliştirebilir, bilenler için ise benzersiz bir maç duelloları yaşayabilirsiniz. 3 set üzerinden oynanan maçlarda en fazla seti alan galip gelecektir. Eleme susulu oynanacak mücadelelerde, rakibinize kaybetmeniz halinde, turnuvadan elenebileceksiniz. Bu yüzden ciddiyeti bırakmadan son sayıya kadar rakibinizi zorlamalısınız. Topu köşelere göndererek karşılaması zor atışlar yapabilir, rakibinizi sayı kaybına zorlayabilirsiniz. Yön tuşları ile karakterinizi sahada hareket ettirebilir, Space tuşu ile raketiniz ile hamle yapabilirsiniz. Vuruş esnasında sağ-sol tuşları ile topun yönünü belirleyebileceksiniz. İyi eğlenceler..
Tenis Yıldızı
Regular Show Ölümcül Dans Kahramanımız ölümcül bir macera içerisinde dans ederek ilerleyecektir. Sizin yapmanız gereken kontrolü ele alarak tehlikeli nesneler ve düşmanlardan zarar görmemeye çalışarak ilerlemek. Dikenler ve düşmanların üzerinden zıplayarak onları atlatabilirsiniz. Regular show efsane karakteri ile oldukça zevkli bu oyunu mouse yardımı ile kontrol edebilirsiniz. İyi eğlenceler..
Regular Show Ölümcül Dans
Köpek Dövüşü Köpek dövüştürme oyunu, sadece eğlence amaçlı yapılmış bir oyundur. Oyunumuzda birçok özelliklerden, üçtanesini seçip bunları harmanlayacak ve köpeğinize mutant geçirteceksiniz. Alacağı özellikler ile bambaşka bir hayvana dönüşecek olan köpeğiniz dünyanın heryerine dövüş amaçlı gidecektir. Karşınzıa gelen mutant köpekleri yenmeli ve sonraki ülkelere giderek oradaki dövüşleride kazanmaya çalışacaksınız. Dövüş başladığınızda, saldırı ve savunma özelliklerinizi ekranın altında göreceksiniz. Bu hamlelerden hangisini yapmak isterseniz onu mouse yardımı ile seçerek rakibinize uygulayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Köpek Dövüşü