Kırmız Başlıklı Kız Kaçış

Kırmızı başlkılı kız şarkılar söyleyerek büyükannesinin evine girer ve birde ne görsün kurt onun kılığına girmiş vaziyette onu beklemekte. Kaçmaya başlayan kızımızı siz kontrol edecek, peşinizdeki Kurt sopasını kaldırıp size vurmaya çalışırken zıplayarak darbelerden kaçmalısınız. Ayrıca yol üzerinde bulunan kayalara çarpmanız halinde peşinizde kurt sizi yakalayacak ve afiyetle yiyecektir. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken zıplamak, onuda Space tuşu ile sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

BENZER OYUNLAR

Kurt Savunması Kurtlar, çiftlikteki kuzuları kaçırmak için bölgenize saldırıyor. Koyunları korumak için savunma sistemleri üretmeli ve bunları kurtların saldırış yoluna yerleştirmelisiniz. Savunma sistemlerini stratejik olarak dizmeli ve onların sürekli gelişimini yaparak daha güçlü hale getirmelisiniz. Bunların dışında ana saldırı binanızda bulunuyor olacak. Bu binanın kontrolü direkt olarak size bağlı ve onun saldırılarını siz yapacaksınız. Kurtlar öldüklerinde sürekli kalabalıklaşarak gelmeye devam edecekler. Bu yüzden savunma kulelerinizi öldürdüğünüz kurtlardan kazandığınız altınlar ile çoğaltmalısınız. Kuleleri mouse yardımı ile yerleştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Yön tuşları ile ana savunma binanızın nişan almasını sağlayabilir ve Space tuşu ile top atışları yapabilirsiniz. Oyunun başında bilgilendirme amaçlı, gerekli yönlendirmeler sağlanacaktır. İyi eğlenceler..
Kurt Savunması
Şirinler Çizgi filmden flash oyun versiyonuna çevrilen Şirinler oyunumuzda, 2 şirinin birden kontrolünü sağlayacaksınız. Yapmanız gereken şirineye pembe mantarları toplatarak bitiş noktasına ulaştırmaya, diğer şirini mavi mantarları toplayarak bitiş noktasına ulaştırmaya çalışmak. Yol üzerinde Gargamelin kedisi ve birçok tehlikeden uzak durmalı ve onlara yakalanmamalısınız. W,A,S,D tuşları şirinenin kontrolüni sağlarken, Yön tuşları diğer şirinin kontrolünü sağlar. İyi eğlenceler..
Şirinler
3D Tehlikeli Sürüş Tehlikelerle dolu sürüş parkurunda ustalığınızı konuşturma zamanı geldi. Oyuna başladığınızda, rampalar ve üzerlerinden atlamanız gereken otobüslerle karşılaşacaksınız. Usta sürüş ile yoldaki yıldızları toplamalı, hızınızı iyi alarak otobüslerin üzerinden atlamalı ve size verilen sınırlı zamanı iyi kullanmalısınız. Parkuru verilen sürede tamamlamazsanız bitişe ulaşamaz ve başarısızlık elde edebilirsiniz. Fakat yolda yine süre arttırıcı nesnelerde bulunacaktır. Araç kontrolü hassas ayarlanmakta, bu yüzden dönüşlerde hassas dokunuşlar yapmanızda büyük fayda olacaktır. Arabanın hareket ve kontrolünü yön tuşları ile yapabilir, Space tuşu ile freni kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaAdobe Shockwave Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
3D Tehlikeli Sürüş
Nişancı Kahraman Nişan almakta oldukça başarılı olan çocuk, bölümlerde bulunan mavi yaratıkları vurmalı. Bu başarısının devamı için kahramanımıza nişan almasında yardımcı olmalısınız. Nişan almanın yanısıra, bölümleri geçmek için zekanızıda kullanmalısınız. Çünkü yaratıklara ulaşmak için sadece nişan kabiliyeti yeterli olmayacaktır. Bölüm içindeki nesneleri hareket ettirerek, canavarlara ulaşmanız gerekebilir. Bunun için bölümü inceleyerek harekete geçmeniz, merminizin yetmesi açısından faydalı olacaktır. Oyunun oynanımı oldukça kolay olduğundan, alışmanız kısa sürede olacaktır. Fakat her yeni bölümde farklı zorluklar sizi beklediği için yeniliklere açık olmalısınız. Oyun mouse yardımı ile oynanmakta. İyi eğlenceler..
Nişancı Kahraman
3D Otoban Yarış İndirmeden oynayabileceğiniz bu harika araba yarışı oyunu oyunoynay.org aracılığı ile sizlere sunuluyor. 3D grafik özellikleri gözlerinizi kamaştıracak ve harika bir deneyim yaşatacak. Yapmanız gereken hangi bölümde yarışmak istediğinizi belirleyerek oyuna başlamak. Kolay-Orta ve Zor oynama seçenekleri bulunan bu oyunda Yön tuşları ile aracınıza yön verebilir, Space tuşu ile fren yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaUnity Web Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
3D Otoban Yarış
Uçak Smilatör Gerçek bir pilot deneyimi yaşayacağınız bu oyunda,uçağın başarılı bir şekilde kalkışını sağlamalı ve bitiş noktasına kadar götürmelisiniz.Kontrolü oldukça zor olan oyunda zaman geçirdikçe alışacak ve bağımlısı haline geleceksiniz.Oyun başlangıcında tuşlar hakkındaki bilgilendirmeyi dikkatlice incelemelisiniz..İyi eğlenceler.
Uçak Smilatör