Kırmız Başlıklı Kız Kaçış | Bedava Oyun Oyna - Oyun Oyna - 3D Oyunlar
Kırmız Başlıklı Kız Kaçış

Kırmızı başlkılı kız şarkılar söyleyerek büyükannesinin evine girer ve birde ne görsün kurt onun kılığına girmiş vaziyette onu beklemekte. Kaçmaya başlayan kızımızı siz kontrol edecek, peşinizdeki Kurt sopasını kaldırıp size vurmaya çalışırken zıplayarak darbelerden kaçmalısınız. Ayrıca yol üzerinde bulunan kayalara çarpmanız halinde peşinizde kurt sizi yakalayacak ve afiyetle yiyecektir. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken zıplamak, onuda Space tuşu ile sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

BENZER OYUNLAR

Parfüm Dükkanı Parfüm dükkanı işleteceğiniz oyunumuzda, dükkanınıza gelen müşterilerin istediği parfümleri reyondan alıp,paketleyerek müşteriye vermeli ve para kazanmalısınız. Kazandığınız paralar ile yeni parfüm çeşitleri alarak dükkanınızı geliştirmelisiniz. İlk bölümde oyun sizi yönlendirecek ve oyuna alışmanızı sağlayacaktır. Mouse yardımı ile oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Parfüm Dükkanı
Smilatör Araba Arabanın kokpitinde kendizi bulacağınız oyunda, yoldaki engellere takılmadan bitiş noktasına ulaşmaya çalışmalısınız. Yol üzerinde engellerin dışında, size avantaj sağlayan zaman arttırıcı ve altın gibi nesnelerde bulunmakta. Bunları toplayarak aracınızı geliştirebilir daha hızlı bir araba sahibi olabilirsiniz. Yön tuşları oyunu oynamanıza yardımcı olacaktır. İyi eğlenceler..
Smilatör Araba
Ölüm Ülkesi 3D Harabeye dönen şehiri zombiler ele geçirmiş durumda. Oyuna bir odanın içinde başlayacak ve dışarıya adım attığınızda zombilerle karşılaşacaksınız. Elinizde hiçbir silah bulunmamakta. Yerde gördüğünüz silahın üzerine giderek onu elinize alabilir ve onları öldürmeye başlayabilirsiniz. Korku içerikli bir oyun olduğu için oynamadan önce buna hazırlıklı olmalısınız. Verilen sürede istenilen sayıda zombi öldürürseniz bölümü geçme hakkı elde edeceksiniz. Karakterinizi W,A,S,D tuşları ile hareket ettirebilir, mouse ile yön verebilir ve ateş edebilir, Space tuşu ile zıplayabilir, Shift tuşu ile hızlı koşabilirsiniz. İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaUnity Web Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
Ölüm Ülkesi 3D
Bursa'nın Kurumsal Seo Ekibi Hem kurumsal Seo hem de bireysel Seo'culukta ismini altın harflerle internet dünyasına yazdıran Seotr.net 'e hoş geldiniz! Arama motoru optimizasyonu manasına gelen, arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına vesile olan teknik düzenlemeleri yapan, site ya da sayfaların arama motorlarında üst sıralara çıkarılmasını sağlayıp onlara popülarite kazandıran, Google sıralama artışını da yanınıza kar bıraktıran, aynı zamanda Bursa Seo adı ile de faaliyet gösteren bir Seo firması olarak çalışmalarımızı her daim başarı ile sonuçlandırır, hem adımızdan her daim olumlu yönden söz ettirir hem de sizlerin güvenini gün geçtikçe daha çok kazanarak yol kat ederiz. Bizimle iletişime geçin, site ya da sayfanız popüler olsun! kurumsal seo, seo, bursa seo
Bursa'nın Kurumsal Seo Ekibi
3D Euro 2012 Görüntü kalitesi olarak harika hazırlanan 3D futbol oyununda, avrupa 2012 şampiyonasına dönüş yapacağız. Takımını seçerek bu büyük organizasyona katılabilir ve karşınıza çıkacak rakipleri teker teker yenerek kendi şampiyonunuzu belirleyebilirsiniz. Yön tuşları oyuncunuzun hareketlerini sağlarken, Z tuşu ile pas, X tuşu ile şut, C tuşu ilee havadan pas ve kayma işlemini sağlayabilirsiniz.İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaAdobe Shockwave Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
3D Euro 2012
3D Şirine Şirine ile toplar fırlatarak aniden karşınıza çıkan pigme cinleri vurmanız gereken oyunda, sol alt köşede vurmanız gereken sayıya ulaştığınızda başarıyada ulaşmış olacaksınız. Binaların camından, çöpün içinden ve kutuların arkasından aniden çıkan cinleri hızlı bir şekilde vurmanız daha fazla puan kazanmanızı sağlayacaktır. Mouse yardımı ile hedefi alabilir ve topu fırlatabilirsiniz. Bölümler ilerledikçe zorlaşacak oyunda, cinlerin sayılarıda artacaktır.İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaAdobe Shockwave Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
3D Şirine