Kırmız Başlıklı Kız Kaçış

Kırmızı başlkılı kız şarkılar söyleyerek büyükannesinin evine girer ve birde ne görsün kurt onun kılığına girmiş vaziyette onu beklemekte. Kaçmaya başlayan kızımızı siz kontrol edecek, peşinizdeki Kurt sopasını kaldırıp size vurmaya çalışırken zıplayarak darbelerden kaçmalısınız. Ayrıca yol üzerinde bulunan kayalara çarpmanız halinde peşinizde kurt sizi yakalayacak ve afiyetle yiyecektir. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken zıplamak, onuda Space tuşu ile sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

BENZER OYUNLAR

Kızıl Ordu Online hazırlanan savaş oyununda, binlerce kullanıcı ile savaş içerisinde olacaksınız. Oyun açıldığında ister kayıt yaparak giriş sağlayabilir, ister üye olmadan misafir girişi yapabilirsiniz. Son olarak mavi veya kırmızı takımdan birine katılarak düşmanlarınızı yok etmeye çalışacaksınız. W,A,S,D tuşları ile hareket ederken, mouse ile ateş edebilirsiniz. İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaUnity Web Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
Kızıl Ordu
Sokakta Yarış 3D Sokaklarda özgürce yarışın keyfini oyunumuzda çıkaracaksınız. Birbirinden lüks 4 araç kıyasıya mücadele ediyor olacak. Sizde bu araçlardan birini kontrol edecek ve bu heyecana ortak olabileceksiniz. Görüntü kalitesi sizleri adeta büyüleyecek. Aracın kontrolü oldukça hassas olduğu için dönüşlerinizi yaparken son ana kadar beklemenizde fayda olacaktır. Araçların hızları neredeyse birbirine eşit olduğu için yarışın galibini manevralardaki kabiliyetiniz belirleyecektir. Toplam üç tur üzerinden yapılacak yarışta, bu süre zarfında bütün rakiplerinizi geride bırakarak galip gelmek oyunun amacı olacaktır. Yön tuşları aracınızı sürmenizi sağlayacaktır. İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaUnity Web Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
Sokakta Yarış 3D
Bombacı Bomba atış ustası asker, eğitim amaçlı bölümlerdeki nesneleri havaya uçurmaya çalışıyor olacak ve sizde ona eşlik edeceksiniz. Hassas atış ayarları yaparak, bombayı nesneye olabildiğince yakına ulaştırmalı ve onu havaya uçurmalısınız. Bölümde bulunan bütün nesneler imha edildiğinde daha zorlu hedefler sizleri bekliyor olacak. Bombayı atarken ekrandaki ok işaretini atacağınız yöne doğru ayarlamalı ve ok işaretinin içindeki gösterge ile atış hızınızı belirleyerek atış işlemini sağlayabilirsiniz. Tüm bu ayarlamaları mouse yardımı ile yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Bombacı
Uzayda Klonlama Uzayda klonlama oyunu 2016 çıkışlı bir oyundur ve oyunoynay farkı ile sizlere sunulmuştur.İyi eğlenceler dileriz.
Uzayda Klonlama
3D Dünya Futbolu Dünya takımları arasında kıyasıya mücadelelerin olacağı futbol oyununda, takımınızı seçmeli ve turnuvadaki yerinizi almalısınız. Karşınıza rastgele çıkacak olan takımları sahaya gömerek elemeli ve zafere doğru emin adımlarla ilerlemelisiniz. Takım içindeki yardımlaşma maçı kazanmanız için önemli bir etken olacaktır. Doğru pozisyonu yakaladıktan sonra şutunuzu çekip golü bulmaya çalışacaksınız. Süre sonunda sayıca üstün olan taraf maçı kazanacak ve yoluna devam edecektir. Görüntü özellikleri oldukça başarılı olan futbol oyununda oyuncularınızı yön tuşları ile hareket ettirebilir, A tuşu ile orta açabilir, S tuşu ile pas atabilir ve D tuşu ile şut çekebilirsiniz. İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaAdobe Shockwave Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
3D Dünya Futbolu
Gommy Eğlenceli bir oyun ile karşınızdayız. Oyunumuz mobilden uyarlanarak flash oyun haline getirilmiştir. Yuvarlanarak ilerleyen Gommy'i bitişe kadar götürmemiz gerekiyor. Buna engel olmak için bölüm içerilerine yerleştirilen engelleri aşmalısınız. Gommy'nin ateş etme ve zıplama özellikleri bulunuyor olacak. Bu özelliklerinden faydalanarak oyunu tamamlayabilirsiniz. Gerisi sizin yetenek ve becerilerinize kalacaktır. Yukarı tuşu ile zıplayabilir Space ile ateş edebilirsiniz. Birbirinden eğlenceli oyunlar için oyunoynay.org'u takipte kalın. İyi eğlenceler..
Gommy