Kırmız Başlıklı Kız Kaçış

Kırmızı başlkılı kız şarkılar söyleyerek büyükannesinin evine girer ve birde ne görsün kurt onun kılığına girmiş vaziyette onu beklemekte. Kaçmaya başlayan kızımızı siz kontrol edecek, peşinizdeki Kurt sopasını kaldırıp size vurmaya çalışırken zıplayarak darbelerden kaçmalısınız. Ayrıca yol üzerinde bulunan kayalara çarpmanız halinde peşinizde kurt sizi yakalayacak ve afiyetle yiyecektir. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken zıplamak, onuda Space tuşu ile sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

BENZER OYUNLAR

Ne Cüretle Oyundaki karakterin kontrolünü ele alarak mor nesneleri toplamalısınız. Bunun için yol üzerinde bulunan nesnelerin yanısıra karşınıza çıkan koruma içindeki yaratıkların üstüne basarak içlerinden çıkan nesneleride toplayabilirsiniz. Amacınız maximum mor nesneyi toplayarak gidebildiğiniz kadar mesafe almak olacaktır.. Birçok özel gücünüzde bulunacak ve bunları kullanarak daha fazla nesne toplayabilir ve hızlı bir şekilde bitiş noktasına ulaşabilirsiniz. Ne cüretle size zorluk çıkarabilirlerki? Mouse yardımı ile karakter kontrolü sağlanabilir. Bu eğlenceli oyunumuzda herkeze iyi eğlenceler..
Ne Cüretle
Garson Kızlar Kendi cafenizin olduğunu düşünün ve burada müşterilere hizmet vererek para kazanıyorsunuz. Peki işleriniz iyi gitti ve iyi para kazandınız. Ne yapardınız? Tabiki işinizi büyütmek ve size kazanç getiren cafenizi yenilemek.. Bu oyunumuz tamamen bunun üzerine kurgulanmış eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun. Cafede çalışan kızlar, müşterilerin isteklerini yerine getirerek gelir elde ediyorlar. Bu kızların kontrollerini siz sağlayarak müşterilere en iyi hizmeti sunmaya çalışmalısınız. Kazandığınız paraları cafeyi yenilemek için kullanarak müşterilere daha kaliteli hizmet verebilirsiniz. Mouse yardımı ile oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Garson Kızlar
3D Uçak Akrobasi Gösteri uçağı ile seyircilerin önünde müthiş bir gösteri yapmalısınız.. Etaba yerleştirilen nesnelerin içinden ve yanlarından geçerek bitişe ulaşmalısınız. havada izlemeniz gereken yol ok işaretleri ile size gösteriliyor. Hata yapmamalı ve size gösterilen yönden çıkmayarak gösteriyi bitirmelisiniz. Uçağı hareket ettirmek için yön tuşlarını kullanabilir, Z tuşu ile hızınızı arttırabilir, X,C tuşları ile sağa ve sola yatarak istenilen hareketleri sergileyebilirsiniz. İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaAdobe Shockwave Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
3D Uçak Akrobasi
Gemi Savaşları Gemi savaşları oyunu eski zamandan kalma donanmanın savaşını sizlere sunuyor.
Gemi Savaşları
3D Şirine Şirine ile toplar fırlatarak aniden karşınıza çıkan pigme cinleri vurmanız gereken oyunda, sol alt köşede vurmanız gereken sayıya ulaştığınızda başarıyada ulaşmış olacaksınız. Binaların camından, çöpün içinden ve kutuların arkasından aniden çıkan cinleri hızlı bir şekilde vurmanız daha fazla puan kazanmanızı sağlayacaktır. Mouse yardımı ile hedefi alabilir ve topu fırlatabilirsiniz. Bölümler ilerledikçe zorlaşacak oyunda, cinlerin sayılarıda artacaktır.İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaAdobe Shockwave Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
3D Şirine
Sokakta Ölümcül Dövüş Usta mınçıka ustası, sayıları oldukça fazla sokak çeteleri ile mücadele ediyor. Elleri sopalı ve silahlı bu çete üyelerini yok etmek için yardımınız gerekli. Yapmanız gereken karşınıza çıkacak olan bu katilleri döverek yok etmek. Kahramanımızın tek başına olması hiç sorun değil. Çünkü aldığı eğitim bir ordu ile başa çıkabilecek kadar iyi. Tabiki burada sizin nekadar usta bir şekilde kahramanımızı yöneteceğiniz ön plana çıkmaktadır. Oynanış olarak oldukça basite indirgenen bu oyunumuzda, dövüş tekniklerinizi kullanmak için karmaşık bir tuş kontrolleri bulunmayacaktır. W,A,S,D tuşları ile hareket işlemini yaparken, J tuşu ile saldırabilir ve K tuşu ile sıçrayarak düşmana yaklaşabilirsiniz. Bunun bir oyun olduğunu unutmamalı ve evde bu tür hareketler denememelisiniz. İyi eğlenceler..
Sokakta Ölümcül Dövüş