Kırmız Başlıklı Kız Kaçış

Kırmızı başlkılı kız şarkılar söyleyerek büyükannesinin evine girer ve birde ne görsün kurt onun kılığına girmiş vaziyette onu beklemekte. Kaçmaya başlayan kızımızı siz kontrol edecek, peşinizdeki Kurt sopasını kaldırıp size vurmaya çalışırken zıplayarak darbelerden kaçmalısınız. Ayrıca yol üzerinde bulunan kayalara çarpmanız halinde peşinizde kurt sizi yakalayacak ve afiyetle yiyecektir. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken zıplamak, onuda Space tuşu ile sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

BENZER OYUNLAR

3D Angry Gran Run Bu eğlenceli oyunumuzda hem gülecek hem macera dolu dakikalar geçireceksiniz.Kızgın ninemiz sokaklarda çılgınca koşmaya başlamış ve önüne gelene saldırarak onlara zor durumda bırakmakta.Sizde ninemizin kontrolünü ele alarak yok üzerinde bulunan engellere takılmasını önlemeli ve onu gidebildiği kadar ileri götürmelisiniz. A ve D tuşları ile sağa ve sola dönme işlemini sağlayabilir, yön tuşları ile zıplama ve eğilme gibi hareketleri sağlayabilirsiniz. Oyunun açılması için bigisayarınızdaUnity Web Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
3D Angry Gran Run
Atış Talimi Oyunda nişan talimi yapacak ve kendinizi sınayacaksınız. Baştan sona bilgiye dayalı oyunda, hemen atış yapmaya başlamayacaksınız. Parçalara ayırılmış silahı tek tek yerine yerleştirerek bir bütün haline getirmeli ve poligona geçerek atışlara başlayabilirsiniz. Bütüş atışlar tamamlandığında, yavaş çekim olarak kurşunların nereye isabet ettiği size gösterilecek ve bir sonraki poligona geçmeye hak kazanacaksınız. Oyun mouse yardımı ile oynanmakta. Silahın parçalarını mouse ile sürükleyerek yerleştirebilir, hedef istediğiniz noktaya geldiğinde ise sol tıklama ile atışı gerçekleştirebilirsiniz. İYi eğlenceler..
Atış Talimi
Neymar Futbol dünyasının yetenekli çocuğu Neymar elinizin altında.Oyuna başladıktan sonra Neymar'ı görmek istediğiniz takımı belirleyerek frikik çekmeye başlayabilirsiniz.Karşınızda duran baraj sürekli hareket halinde bulunacak.Sizde doğru zamanı kollayarak topu kalecinin uzanamayacağı noktaya göndermeye çalışacaksınız.Atışı kullanırken geçen dolar işaretlerini vurarak extra para kazanabilirsiniz.Mouse yardımı ile atışınızın ayarlamasını yapabilirsiniz.İyi eğlenceler..
Neymar
Motor Safarisi Usta motorcu ince bir yolda ilerleyecek ve bunları başarı ile tamamlamaya çalışacak. Bu yol tehlikelerle dolu. Yol bitimlerindeki uçurumlardan düşmemeli ve bölümde bulunan bütün paraları toplayarak bitişe gelmelisiniz. Birçok farklı parkurdan oluşan bu motor oyununda bütün bölümleri tamamlamaya çalışmak amacımız olmalıdır. Ayrıca hiçbir altın parayıda kaçırmamalısınız. Bunun için hızınızın kontrolünü sağlamak önemli faktör olacak. Yön tuşları ile motorun sürüşünü sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Motor Safarisi
Smack Down Oyuna başlarken seçtiğiniz dövüşçünün yüz,saç,el,kıyafet gibi karakteristik özelliklerini kendiniz ayarlayarak dövüşe hazır hale getirebilirsiniz. Karşınıza gelen rakibinizini tam anlamıyla yerle bir etmelisiniz. Yön tuşları ile hareket ederkeni I ve O tuşları ile tekme,yumruk atabilir ve yere sererek üstüne zıplayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Smack Down
Kral Defans Defans oyuncusu korner vuruşunda hücum bölgesine çıkıyor. Kontrolü sizde olacak oyuncunun teknik direktörünüzden aldığınız bilgi doğrultusunda kafa vuruşu yapmasını sağlamalısınız. Fakat sadece vuruşu yapmanız gole ulaşmanızı sağlamayacaktır. Defansın arasından topu geçirmeli ve kalecinin uzanamayacağı noktaya topu göndermelisiniz. Üst üste 2 kez başarısız vuruş yaptığınızda manejeriniz sinirlenerek sizi oyundan çıkaracak. Topa vuruş için mouse'u kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Kral Defans