Kırmız Başlıklı Kız Kaçış | Bedava Oyun Oyna - Oyun Oyna - 3D Oyunlar
Kırmız Başlıklı Kız Kaçış

Kırmızı başlkılı kız şarkılar söyleyerek büyükannesinin evine girer ve birde ne görsün kurt onun kılığına girmiş vaziyette onu beklemekte. Kaçmaya başlayan kızımızı siz kontrol edecek, peşinizdeki Kurt sopasını kaldırıp size vurmaya çalışırken zıplayarak darbelerden kaçmalısınız. Ayrıca yol üzerinde bulunan kayalara çarpmanız halinde peşinizde kurt sizi yakalayacak ve afiyetle yiyecektir. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken zıplamak, onuda Space tuşu ile sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

BENZER OYUNLAR

Yaratık Savaşları Yaratıkların arasında geçen ve silahların konuştuğu oyunda,savaşçınızın kontrolünü sağlayarak ilerlemelisiniz.Sizi yok etmek isteyen ağır silah ve kalkanlarla donatılmış düşmanları yok etmelisiniz.Yön tuşları ile hareket etme işlemini sağlarken, A tuşu ile ateş edebilir, S tuşu ile zıplayabilirsiniz.İyi eğlenceler..
Yaratık Savaşları
Sokak Çetesi Sokak çeteleri dört biryana korku salmış etrafa zarar vermekte.Bu oyunumuzda bu sokak çetelerine karşı kahramanca ve tek başına karşı koymaya çalışan karakteri canlandıracaksınız.Yapmanız gereken bölüm içerisinde bulunan bütün çete üyelerini yok ederek bir sonraki bölümlere ilerlemek olacak.W,A,S,D tuşları ile kahramanımızı hareket ettirebilir,B,N,M tuşları ilede saldırı gerçekleştirebilirsiniz.İyi eğlenceler..
Sokak Çetesi
3D Robin Hood Efsane haline gelen kahraman okçu Robin Hood ile ok atışları yaparak istenilen hedefleri vurmaya çalışacağız. Geçtiğiniz her bölüm sonrası vurmanız gereken hedefler farklılaşacak ve zorluk derecesinde artışlar olacaktır. Başarı ile tamamladığınız görev sonrası kazanacağınız puanları kullanarak extra ok veya size avantaj sağlayacak nesneleri alarak değerlendirebilirsiniz. Atış yaparken karakterinizin nefes ve mesafe açılarını ayarlamalısınız. Aksi halde gönderdiğiniz ok yol üstünde yön değiştirerek istemediğiniz noktaya gidebilir. Keyifle oynayacağınızı düşündüğümüz bu nişan oyununda atışları mouse yardımı ile sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaUnity Web Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
3D Robin Hood
Paraların Dengesi 2 Paraları dengeleme oyununun 1.si ok beğenilmişti.İşte sizin için 2.si sitemizde.
Paraların Dengesi 2
Deniz Otobüsü Kullan Deniz otobüsü kullanmak ve ido seferleri yapmak oldukça zordur. Bu simülasyonda kaptanlık becerinizi geliştirin.
Deniz Otobüsü Kullan
Kule Uçuşu Kuleden kaçış için hava aracınız ile yaptığınız yolculukta, sizi engellemek isteyen canavarları yok etmelisiniz.Bunun için havada onları kılıç darbeleri ile parçalamalı ve kuleden çıkana kadar hepsini yok etmelisiniz.Yön tuşları ile sağa sola hareket edebilir, mouse ile saldırıyı gerçekleştirebilirsiniz.Yaptığınız saldırı canavara denk gelmez ise aşağıya düşme imkanı bulunmakta.İyi eğlenceler..
Kule Uçuşu