Kırmız Başlıklı Kız Kaçış

Kırmızı başlkılı kız şarkılar söyleyerek büyükannesinin evine girer ve birde ne görsün kurt onun kılığına girmiş vaziyette onu beklemekte. Kaçmaya başlayan kızımızı siz kontrol edecek, peşinizdeki Kurt sopasını kaldırıp size vurmaya çalışırken zıplayarak darbelerden kaçmalısınız. Ayrıca yol üzerinde bulunan kayalara çarpmanız halinde peşinizde kurt sizi yakalayacak ve afiyetle yiyecektir. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken zıplamak, onuda Space tuşu ile sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

BENZER OYUNLAR

Köpek Bakımı Eminizki köpekleri sevmeyenimiz yoktur. Fakat güzel şeyin birde zor yanı olur diye boşuna söylenmemiştir. Köpek bakımı oldukça keyifli olsada, zorlu bir iştir. Bu oyunumuzun konusundada bu zorlukları ele alacağız. Karşımızda sevimlimi sevimli bir kpek bulunacak. Sizde bu köpeğimizin isteklerini gerçekleştirerek onu mutlu etmeye çalışacaksınız. Oyun başlangıcında köpeğimiz isteklerini size söyleyecek ve sizde yapacaksınız. İlerleyen seviyelerde ise ekranın sağ köşesinde bulunan köpeğin ihtiyaçlarını takip etmeli ve o şekilde karşılamalısınız. Haydi görelim köpek beslemeye hazırmısınız. Mouse ile oyun oynanmakta. İyi eğlenceler..
Köpek Bakımı
4x4 Futbol 4x4 Jipler ile karşılıklı futbol maçı yapacağınız bu oyunumuzda,turnuvaya katılmak için istediğiniz ülkeyi belirlemelisiniz.İkişerli jiplerle kıyasaya mücadele içerisinde olacaksınız.Sizde jipinizin kontrolünü ele alarak aynı takımda yer aldığınız takım arkadaşınızla uyumlu bir çift olabilir ve bu turnuvanın galibi olabilirsiniz.Yön tuşları ile araç kontrolünü sağlayabilirsiniz.İyi eğlenceler..
4x4 Futbol
Minyatür Frikik Minyatür futbolcular ile eğlenceli bir frikik oyunu. Frikiği kullanan siz olacak ve rakip takım kalesine gol atmaya çalışacaksınız. Atacağınız her gol size bir sayı, atamadığınız frikik ise rakip takıma 1 gol kazandırmış olacak. Ayrıca attığınız gol sonrası baraj yeri ve frikiği kullanacağınız nokta değişecektir. Kaleci sürekli hareket halinde olduğundan, atacağınız yeri belirleyip kalecinin orada olmadığı bir anda topu göndermelisiniz. Falso ve hız ayarlarıda önem arz etmekte. Mouse ile şut çekebilirsiniz. İyi eğlenceler..
Minyatür Frikik
3D Dünya Futbolu Dünya takımları arasında kıyasıya mücadelelerin olacağı futbol oyununda, takımınızı seçmeli ve turnuvadaki yerinizi almalısınız. Karşınıza rastgele çıkacak olan takımları sahaya gömerek elemeli ve zafere doğru emin adımlarla ilerlemelisiniz. Takım içindeki yardımlaşma maçı kazanmanız için önemli bir etken olacaktır. Doğru pozisyonu yakaladıktan sonra şutunuzu çekip golü bulmaya çalışacaksınız. Süre sonunda sayıca üstün olan taraf maçı kazanacak ve yoluna devam edecektir. Görüntü özellikleri oldukça başarılı olan futbol oyununda oyuncularınızı yön tuşları ile hareket ettirebilir, A tuşu ile orta açabilir, S tuşu ile pas atabilir ve D tuşu ile şut çekebilirsiniz. İyi eğlenceler.. Oyunun açılması için bigisayarınızdaAdobe Shockwave Playerprogramının yüklü olması gerekmektedir.
3D Dünya Futbolu
Çizgi Film Karete Çizgi film karakterleri ring'te kozlarını paylaşıyorlar.Bugs Bunny'nin kontrollerini sağlayacağınız oyunda, karşınıza çıkan karakterleri dövmelisiniz. Bunun için yön tuşları ile A ve S tuşlarını kombineli kullanarak saldırı gerçekleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler..
Çizgi Film Karete
Akın 2 Düşman orduları kralınızı yok etmek için topraklarınıza saldırılar düzenlemekte.Sizde yol üzerine kurulmuş kışlalarınızda asker üretimi yaparak,düşmanların kralınıza ulaşmasını önlemelisiniz.retebileceğiniz farklı özelliklere sahip;savaşçı,büyücü ve okçu gibi askerler bulunmakta.Stratejinizi doğru belirleyerek hangi askeri nereye koyacağınıza iyi karar vermelisiniz.Mouse yardımı ile oyunu oynayabilirsiniz.İyi eğlenceler..
Akın 2